Als winnares van de pure vriendschap campagne ga je samen met jouw vriendinnen een weekend lang naar Maastricht. Naast dat je heerlijk gaat uiteten in een van de fantastische hotspots van Maastricht, een dagje gaat rondslenteren in Valkenburg, krijg je ook styling- en kledingadvies bij s. Oliver. En als klap op de vuurpijl mag je daar samen met je vriendinnen een hele kleding outfit voor jezelf shoppen!
‘Sir Oliver’
Het van oorsprong Duitse merk is begonnen als herenmodezaak met de naam ‘Sir Oliver’. Toen er ook damesmode werd verkocht is de naam gewijzigd in s.Oliver. En inderdaad; Sir Oliver is geïnspireerd op de tekenfilmfiguur ‘Sir Oliver B. Bommel’.
Styling en advies
Yes! Wie weet win jij straks dus een fantastische nieuwe outfit. Lekker shoppen samen met je vriendinnen! Bij s. Oliver onderscheiden ze 5 lichaamstypen. Wij zetten ze alle vijf alvast voor je op een rijtje zodat jij weet welk kleding het beste bij jou past. En jij jouw outfit hierop kan aanpassen!
A-lichaamstype

Do’s
- Losvallende en licht getailleerde shirts met accentuerende hals
- Rokken en jurken in vloeiende A-lijn
- Slim-fit en bootcut broeken in combinatie met hoge hakken
Dont’s
- Te strakke en te korte topjes
- Te opvallende gevormde broeken

H-lichaamstype

Do’s
- Smalle, rechte, minimalistische modellen
- Prints of details die optisch voor meer rondingen zorgen
- Asymmetrische zoom of laagjeslook
Dont’s
- Brede riemen
- Te wijde, vormloze broeken en rokken
- Te korte bovenstukken

O-Lichaamstype

Do’s
- Getailleerde blazers
- Geaccentueerde halslijnen met kleuraccenten, randen of motieven
- Lichte broeken, smalle jeans en korte rokken
Dont’s
- Oversized mode
- Riemen, versieringen en opvallende details op taillehoogte in Taillenhöhe
- Te smalle bovenstukken

V-lichaamstype

Do’s
- Donkere bovenstukken in combinatie met lichte rokken of broeken
- Rokken met split
- Wijde broeken met motief
Dont’s
- Getailleerde modellen
- Bovenstukken met opvallende versieringen
- Skinny Jeans

Lichaamstype X

Do’s
- Getailleerde vesten, blazers en jurken
- Kokerrokken, jumpsuits
- Broeken met hoge taille, skinny jeans, bootcut jeans
Dont’s
- Laagjeslooks
- Te laag uitgesneden shirts en blouses
- Te korte rokken

Heb jij ook een beste vriend(in) en ben je trots op haar en jullie vriendschap? Plaats dan een foto van jullie samen en wie weet winnen jullie een volledig verzorgd weekendje weg naar Maastricht!



